چاپ        ارسال به دوست

در راستای حمایت از شرکت های تحت پوشش :

بازدید دکتر ابرو فراخ مدیر عامل و نائب رییس هیات مدیره گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین از مجموعه شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران

دکتر ابرو فراخ مدیر عامل و نائب رییس هیات مدیره گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین با بازدید از این مجتمع عظیم از نزدیک با روند تولید کاغذ در این مجموعه آشنا گردید.

در ادامه این بازدید که به تشکیل جلسه ای با حضور دکتر علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی  و نایب رییس  اول کمیسیون اجتماعی مجلس برگزار گردید ، مشکلات این مجتمع عظیم اقتصادی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 در این مراسم ابتدا دکتر صفریان مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران ضمن ارائه گزارشی اجمالی در مورد روند فعالیت در این شرکت افزود: از ابتدای سالجاری تلاش گردیده گپ های موجود به حداقل رسانده تا شرایط برای تولید مداوم فراهم گردد.

مدیر عامل چوب و کاغذ مازندران کلید حل بسیاری از مشکلات را داشتن اعتماد به نفس و تحقق باورهای دینی در سایه ی منویات مقام معظم رهبری دانست و افزود: در شرایط جنگ اقتصادی کنونی خود باوری و خودکفائی برای ساخت ایرانی آباد از اهم واجبات است.  

در ادامه این جلسه دکترعلی بابائی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از اهتمام هولدینگ تامین گستر نوین در رفع مشکلات موجود خاطر نشان ساخت: استفاده از ظرفیت های موجود برای رفع مشکلات پیش روی و در ادامه تولید مداوم از اهم اقدامات جنگ اقتصادی کنونی است.

وی حمایت از اقتصاد کنونی را برگ موفقیت کشور دانست و از شرکت های حامی و سرمایه گزار خواست تا با تلاش در رفع مشکلات موجود زمینه ی تولید مستمر را در بنگاه های اقتصادی فراهم سازند.   

در ادامه این نشست اعضای هیات مدیره این شرکت آقایان صفری رییس هیات مدیره ، دکتر رحمانی نائب رییس ، دکتر حشمت عضو هیات مدیره  و مهندس عمادی عضو هیات مدیره به بیان مشکلات موجود پرداختند.١٦:٠٣ - چهارشنبه ١٦ تير ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٨٢    /    تعداد نمایش : ٣١٩