چاپ        ارسال به دوست

در دیدار مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با مدیر عامل آب منطقه ای مطرح شد :

آمادگی چوب و کاغذ مازندران برای همکاری در بخشی از اجرای طرح ساماندهی رودخانه تجن در حریم شرکت

 

بمنظور توسعه همکاریهای فیمابین شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران و شرکت آب منطقه ای استان ، نشست مشترک مدیران عامل این دو شرکت برگزار گردید .

در این مراسم که به میزبانی سازمان آب منطقه ای استان برگزار شد ، ابتدا مدیر عامل آب منطقه ای استان ضمن با اهمیت دانستن توجه به نیازهای بنگاههای اقتصادی ، از ضرورت حمایت از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران بعنوان یکی از بزرگترین کارخانه های استان یاد کرد .

دکتر یخکشی تلاش شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران را در شرایط تحریم و سالی که بفرموده مقام معظم رهبری به سال جهش تولید نامگذاری گردیده ستودنی دانست و افزود : سازمان آب منطقه استان تلاش خواهد کرد بخشی از مسئولیت اجتماعی خود را در قبال حمایت از بنگاههای اقتصادی استان بنحو شایسته ایفا نماید .

در ادامه این جلسه دکتر سعیدی مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران ابتدا ضمن تقدیر از دکتر یخکشی و همکاران ایشان در راستای تلاش برای ایجاد تعامل بیشتر و اجرای طرح ساماندهی رودخانه تجن خاطر نشان ساخت : آنچه که امروز برای شرکت چوب و کاغذ مازندران از اهمیت بالائی برخوردار است ، ایجاد فضای تعامل در راستای دستیابی به تولید مداوم است .

دکتر سعیدی داشتن مسئولیت اجتماعی در قبال منابع آبی موجود را بسیار با اهمیت خواند و ادامه داد :  باید با مدیریت از منابع آب در تداوم فعالیت های شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در سالهای آینده تلاش نمود .

مدیر عامل چوب و کاغذ مازندران از بهره برداری های غیر مجاز از بستر رودخانه بعنوان آفتی بزرگ یاد کرد و افزود : شرکت چوب و کاغذ مازندران آماده است تا نسبت به کاشت و توسعه زراعت چوب در حریم رودخانه تجن با سازمان آب همکاری نماید .

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA


١٥:٢٤ - دوشنبه ١٠ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٣٠٩    /    تعداد نمایش : ٧٤٩