• صنايع چوب و كاغذ مازندران
  صنعتي با آرمان احياء جنگل

 • صنايع چوب و كاغذ مازندران
  رهاوردي ملي

 • چوب و كاغذ مازندران
  دارنده گواهينامه ايزو 14001 در زيست محيطي

 • صنايع چوب و كاغذ مازندران
  دارنده گواهينامه ايزو 9001 در مديريت

 • صنايع چوب و كاغذ مازندران
  بزرگترين توليد كننده انواع كاغذ در خاور ميانه

ورود به سامانه :
رایانامه :
گذر واژه :
 
صفحه اصلی > محيط زيست > افتخارات  
افتخارات

صنعت سبز:

مسئله محيط زيست مسئله اين دولت و آن دولت نيست. مسئله طولاني مدت است. مسئله اين جريان و آن جريان نيست مسئله همه كشور است. همه بايد دست به دست هم بدهند و اين مشكل را حل كنند

                                                                                                                   مقام معظم رهبري

سازمان حفاظت محيط زيست با همكاري ادارات كل استانها هرساله و از طريق فراخوان عمومي، نسبت به ارزيابي و انتخاب واحدهاي سبز اقدام مي نمايد. اين فرايند در سال 93 نيز انجام گرديده و شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران نيز مستندات مربوطه را در زمان اعلام شده ارسال نمود. پس از اتمام بررسي مستندات، شركت چوب و كاغذ مازندران با كسب امتيازهاي لازم موفق به دريافت لوح صنعت سبز قابل تقدير شد.

شايان ذكر است كه ارزيابي هاي سال 93، با همكاري آژانس توسعه صنعتي سازمان ملل متحد (UNIDO)و شاخصهاي زيست محيطي آنها صورت گرفته تا ارزيابي ها دقيق‌تر باشند. در اين رقابت بيش از 300 شركت حاضر شده و تنها 68 شركت امتيازهاي لازم را كسب نمودند. بدين ترتيب، چوب و كاغذ مازندران لوح صنعت سبز قابل تقدير را در مراسم روز 01/02/94 در سازمان حفاظت محيط زيست دريافت نمود.

در اين مراسم، رئيس سازمان حفاظت محيط زيست كشور (خانم دكتر ابتكار)، وزير نفت (مهندس زنگنه) و نماينده سازمان ملل (آماديو) حضور داشتند.
 
www.mazpaper.com
تمامی حقوق وب سایت متعلق به صنایع چوب و کاغذ مازندران می باشد