• صنايع چوب و كاغذ مازندران
  صنعتي با آرمان احياء جنگل

 • صنايع چوب و كاغذ مازندران
  رهاوردي ملي

 • چوب و كاغذ مازندران
  دارنده گواهينامه ايزو 14001 در زيست محيطي

 • صنايع چوب و كاغذ مازندران
  دارنده گواهينامه ايزو 9001 در مديريت

 • صنايع چوب و كاغذ مازندران
  بزرگترين توليد كننده انواع كاغذ در خاور ميانه

ورود به سامانه :
رایانامه :
گذر واژه :
 
صفحه اصلی > محيط زيست > فعاليت هاي فرهنگي  
فعاليت هاي فرهنگي

روز زمين پاك:

روز دوم ارديبهشت (22 آوريل) هرسال به عنوان روز زمين پاك نام گذاري شده است. شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران با هدف ارتقاء سطح آگاهي هاي جامعه و كاركنان خود در اين زمينه، برنامه هايي را با همكاري واحد روابط عمومي به اجرا در مي‌آورد. در سال 94 نيز به همين مناسبت برنامه هاي زير اجرا شده اند:

- نصب بنر با موضوع زمين پاك و شعار سال 94 (همدلي با طبيعت براي زمين پاك) در مسير اصلي منتهي به كارخانه با همكاري اداره حفاظت محيط زيست ساري با هدف اطلاع رساني و فرهنگ سازي.

- نصب بنرهايي با موضوعات مرتبط با زمين پاك در نقاط مختلف مجموعه صنعتي جهت ارتقاء آگاهي هاي همكاران.

- تهيه و پخش اسلايدهايي با موضوع زمين پاك در سالن غذاخوري براي همكاران.

- شركت در برنامه پاكسازي مسير جاده اصلي كياسر با همكاري اداره محيط زيست ساري، بخشداري كليجانرستاق، و با حضور دانش آموزان يكي از مدارس منطقه و اقشار مختلف مردمي.

 

روز هواي پاك:

به مناسبت 29 دي (روز هواي پاك) با شعار " دوباره آسمان آبي"  مراسمي در شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران برگزار شده كه خلاصه آن بشرح ذيل مي باشد:

- تهيه پاور پوينت مناسب با همين موضوع جهت نمايش در سالن غذاخوري شركت با هدف ارتقاء آگاهي هاي همكاران.

- نصب بنرهايي با موضع هواي پاك در مسير اصلي منتهي به كارخانه جهت اطلاع رساني اين روز به جامعه با همكاري اداره محيط زيست ساري.

- نصب بنرهايي در نقاط مختلف محوطه صنعتي جهت ارتقاء آگاهي هاي همكاران

- هماهنگي انجام بازديد يكي از مدارس سطح شهر از كارخانه و آشنايي با صنعت كاغذ سازي و مسائل مرتبط با اين روز با همكاري اداره محيط زيست ساري و اهداي هدايايي به دانش آموزان در پايان برنامه.


نمايشگاه بين المللي محيط زيست:

سازمان حفاظت محيط زيست كشور همه ساله اقدام به برپايي نمايشگاه بين المللي محيط زيست مي نمايد. در سال 93 چهاردهمين دوره آن در تاريخ 2 الي 5 اسفند در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار شد. شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران مانند سيزده دوره قبل، با فضايي به وسعت 40 متر مربع شركت نموده و آخرين دستاوردها، پروژه ها، برنامه ها و فعاليت‌هاي خود را در حوزه محيط زيست به نمايش گذاشت.

از مهمترين موارد ارائه شده در اين نمايشگاه مي توان به موارد زير اشاره نمود:

- در حوزه پسماند: تبديل پسماندهاي حاصل از واحدهاي مختلف توليد به كود كمپوست (در كارخانه كودسازي)

- در حوزه پساب: پروژه احداث واحد تصفيه بي‌هوازي با هزينه‌اي بالغ بر 000/000/000/8 ريال با هدف بهينه سازي عمليات در واحد تصفيه پساب

- در بخش هوا: بهينه سازي مصرف سوخت در بويلرهاي كارخانه از طريق اجراي برنامه هاي كنترلي و نگهداري در بخشهاي مختلف بويلر

- در بخش انرژي: اقدامات انجام شده در راستاي بهينه سازي مصرف انرژي در واحدهاي مختلف شركت از طريق كاتالوگ جامع زيست محيطي به بازديدكنندگان اطلاع رساني شد.

- در بخش سيستمهاي آنلاين: نمايش اعداد سيستمهاي آنلاين پساب و هوا در نمايشگاه براي بازديد كنندگان و همچنين رونمايي و افتتاح سيستم آنلاين pH در بخش پساب براي اولين بار در نمايشگاه 14.

- برنامه هاي تحقيقاتي زيست محيطي: نمايش دستاوردهاي اجراي برنامه تحقيقاتي كاشت و آبياري برنج و درخت با پساب كارخانه براي بازديدكنندگان.

- مهمترين بازديدكنندگان از غرفه چوب و كاغذ مازندران: مدير عامل محترم شركت چوب و كاغذ مازندران (آقاي دكتر روغني)- رئيس محترم سازمان حفاظت محيط زيست كشور (خانم دكتر ابتكار)- مدير كل محترم حفاظت محيط زيست استان مازندران (دكتر مهردادي) 

 
www.mazpaper.com
تمامی حقوق وب سایت متعلق به صنایع چوب و کاغذ مازندران می باشد