• صنايع چوب و كاغذ مازندران
  صنعتي با آرمان احياء جنگل

 • صنايع چوب و كاغذ مازندران
  رهاوردي ملي

 • چوب و كاغذ مازندران
  دارنده گواهينامه ايزو 14001 در زيست محيطي

 • صنايع چوب و كاغذ مازندران
  دارنده گواهينامه ايزو 9001 در مديريت

 • صنايع چوب و كاغذ مازندران
  بزرگترين توليد كننده انواع كاغذ در خاور ميانه

ورود به سامانه :
رایانامه :
گذر واژه :
 
صفحه اصلی > اخبار و اطلاعیه ها 
اخبار > جوابيه شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران


  چاپ        ارسال به دوست

جوابيه

جوابيه شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران

تجمع كارگري پرسنل حفاظت جنگل در اعتراض به طرح تنفس جنگل در شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران ، خبري بود كه روز يكشنبه مورخ 96/7/30  بيشتر رسانه هاي استان به آن پرداختند،.از اين رو لازم است جهت شفاف سازي و تنوير افكار عمومي در خصوص اخبار منتشر شده در رسانه ها مواردي به شرح زير ذكر گردد.

با عنايت به مصوبه مجلس شوراي اسلامي در خصوص طرح تنفس جنگلها و همچنين ابلاغيه اخير دولت ، كليه شركت هاي پيمانكار فعال در جنگل ميبايست تا پايان سال 96 فعاليت خود را تعطيل و از جنگل خارج شده و شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران نيز بعنوان يكي از مجريان جنگل ملزم به اجراي ابلاغيه دولت بوده و علي رغم ميل باطني ديگر قادر به عقد قرارداد با پرسنل حفاظت جنگل نخواهد بود موضوعي كه فرماندار محترم شهرستان ساري و ديگر مسئولين ذيربط نيز بر آن صحه گذاشتند .

در همين رابطه روز دوشنبه مورخ 1/8/96 جلسه اي فيمابين مديران ارشد شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران بهمراه نمايندگان كارگران اين شركت با اعضاء شوراي تامين شهرستان ساري برگزار گرديد كه تصميمات اتخاذ شده در اين جلسه بر رعايت حق و حقوق پرسنل حفاظت جنگل تاكيد نمود . همچنين شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران نيز همانند گذشته  تمامي مساعي خود را جهت جلوگيري از تضعييع حقوق اين عزيزان به كار خواهد گرفت .

لازم به ذكر است طرح مواردي از قبيل چهار ماه حقوق معوق و مسائلي از اين دست كذب محض بوده و تحت هيچ شرايطي مورد تائيد شركت نمي باشد .

  

                                                                                   روابط عمومي شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران    


١٣:٤٢ - سه شنبه ٢ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٢٨    /    تعداد نمایش : ٣٤٩ 
www.mazpaper.com
تمامی حقوق وب سایت متعلق به صنایع چوب و کاغذ مازندران می باشد