در آغاز فعالیت هتلها پس از بیماری کرونا :
جلسه تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گردشگری سالار دره برگزار گردید .
جلسه تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت گردشگری سالار دره با حضور دکتر سعیدی مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغد مازندران ، دکتر شیدایی معاون اداری و مالی شرکت سرمایه گذاری آینده پویا و جمعی از مدیران و کارکنان این مجموعه برگزار گردید .
 ١٤:٢٨ - پنج شنبه ١ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه مدیر عامل شرکت چوب وکاغذ مازندران با ریاست دانشگاه علمی کاربردی استان مازندران
بمنظور ایجاد وحدت رویه وتوسعه مرکز علمی کاربردی شرکت صنایع چوب وکاغذ مازندران در سطح منطقه ، نشست هم اندیشی و بررسی راه کارهای ایجاد مرکزی موفق در جنوب شهرستان ساری برگزار گردید.
 ٢١:٠١ - سه شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
ديدار دكتر سعيدي مدير عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران به همراه دكتر بابايی کارنامی منتخب مردم ساري و مياندورود در مجلس شورای اسلامی و دکتر كريمي فيروزجايي رئيس مجمع منتخبين مازندران با دكتر منصور رياست محترم سازمان جنگل ها و مراتع کشور
در اين ديدار دكتر سعیدی با ارائه گزارشی اجمالی در خصوص روند فعالیت های شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در حوزه ی جنگل ، خواستار حمایت سازمان جنگلها از مجریان جنگل و برنامه های آنان شد .
 ٢٣:٢٧ - يکشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست مشترک مدیریت محترم عامل ، عضو هیات مدیره و معاون بازرگانی شرکت با آقای چالویی مدیرشعب بانک تجارت ‏استان و معاونین ایشان
صبح روز سه شنبه (98/2/23) دکتر سعیدی مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران به همراه مهندس صحرا نورد ، معاون مالی و عضو هیئت مدیره شرکت و همچنین مهندس علاماتی معاون بازرگانی این شرکت با حضور در سرپرستی بانک تجارت استان مازندران با رییس امور شعب این بانک دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار دکتر سعیدی ضمن تقدیر از همکاری های فیمابین ابراز امیدواری کرد در سال جهش تولید این همکاری ها بیش از بیش گسترش یابد.
 ١٦:٥٥ - چهارشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسات هم افزایی میان مدیریت محترم عامل و واحد های مختلف شرکت
در راستای آشنایی مدیریت مجموعه با مسائل و چالش های پیرامون واحد های مختلف در شرکت و ایجاد تعامل سازنده میان مدیریت و کارکنان به منظور هم افزایی و افزایش بهره وری در مجموعه شرکت، جلسات متعددی میان مدیریت شرکت و واحد های مختلف سازمان برگزار گردید.
 ٠٨:٤٤ - شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>