• صنايع چوب و كاغذ مازندران
  صنعتي با آرمان احياء جنگل

 • صنايع چوب و كاغذ مازندران
  رهاوردي ملي

 • چوب و كاغذ مازندران
  دارنده گواهينامه ايزو 14001 در زيست محيطي

 • صنايع چوب و كاغذ مازندران
  دارنده گواهينامه ايزو 9001 در مديريت

 • صنايع چوب و كاغذ مازندران
  بزرگترين توليد كننده انواع كاغذ در خاور ميانه

ورود به سامانه :
رایانامه :
گذر واژه :
 
صفحه اصلی > كنترل و تضمين كيفيت > كنترل كيفيت اقلام ورودي 
كنترل كيفيت اقلام ورودي

در شركت صنايع چوب و كاغذ - مانند بسياري از سازمانها- كليه اقلام ورودي به مجتمع مي بايست تحت نظارت، كنترل، بازرسي و نهايتآ تاييد واحدي بنام "كنترل كيفيت اقلام ورودي" باشد. در واقع در مجموعه چوب و كاغذ به  گونه اي تعريف گرديده كه پرداخت وجه مالي خريد هر كالا، منوط به تاييد كيفي آن كالا توسط واحد كنترل كيفيت اقلام ورودي مي باشد.

اين سيستم نظام مند و سازمان يافته كه حاصل هوشمندي و درايت مديران وقت مجموعه از اثرات غير قابل انكار كيفيت ماده اوليه بر كيفيت محصول نهايي از يكسو و از سوي ديگر اثرات كيفيت انواع قطعات يدكي بر بقاي تجهيزاتي سيستم، پايه ريزي گرديده، در مجموع موجب آن شد كه حتي الامكان از ورود اقلام بي كيفيت به مجموعه جلوگيري گردد.

در حال حاظر نيز پس از گذشت بيش از يك دهه از راه اندازي اين واحد، وظيفه خطير كنترل كيفي كليه اقلام ورودي به سيستم با كمك كادري مجرب از تكنسينها و كارشناسان واحد در حال انجام مي باشد. كنترل كيفي بيش از صدها هزار تن چوب در سال، ده ها هزار تن از انواع مواد شيمايي، سلولزي، روانكارها و ده ها هزار قطعه و ملزومات بر اساس دستورالعملها و معيارهاي پذيرش، حاصل عملكرد اين مجموعه و از افتخارات شركت چوب و كاغذ مي باشد.

 
www.mazpaper.com
تمامی حقوق وب سایت متعلق به صنایع چوب و کاغذ مازندران می باشد