پیام نوروزی مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند.
 ٠٨:٠٥ - جمعه ١ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام نوروزی مدیریت محترم عامل به مناسبت آغاز سال 1399
بدینوسیله فرا رسیدن سال جدید و عید باستانی نوروز را که بشارت از تحول احوال و تقلّب دلها و بصیرتها را نوید می‌دهد به تمامی همکاران محترم در شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
 ٠٧:٥٦ - جمعه ١ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
درخشش واحد نظام پیشنهادهای شركت صنایع چوب و کاغذ مازندران در دهمین جشنواره ملی نظام پيشنهادات
براساس ارزيابي‌هاي بعمل آمده توسط سازمان جهاد دانشگاهي تهران و سازمان ملی بهره وری ایران در دهمین جشنواره ملي نظام پيشنهادها ، شركت صنایع چوب و کاغذ مازندران مفتخر به دريافت تقديرنامه تعهد به تعالی سه ستاره گردید.
 ١٥:١١ - شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
دكتر واعظي در بازديد از چوب و كاغذ مازندران:
حفظ امنیت شغلی کارگران عزیز برای دولت خیلی مهم است / راه حل مقابله و ناکام گذاشتن دشمنان ، فعال کردن بنگاه‌های اقتصادی غیرفعال است
ئیس دفتر رئیس جمهور روز پنجشنبه در مراسم راه اندازی مجدد خط تولید کارخانه چوب و کاغذ مازندران بعد از حدود 6 ماه توقف فعالیت گفت: بسیار خوشحالم از اینکه این واحد تولیدی بزرگ که یکی از محصولات مهم مورد نیاز کشور یعنی کاغذ را تولید می‌کند با تلاش‌های انجام شده در سطح استانی و ملی دوباره به چرخه تولید بازگشته و کارگران شاغل در این واحد تولیدی مشغول به فعالیت شدند.
 ١٦:٥٠ - پنج شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازديد اعضاي هيئت مديره بانك ملي ايران ، مدير عامل و اعضاي هيئت مديره هلدينگ آينده پويا از شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران
صبح امروز اعضاي هيئت مديره بانك ملي ايران،مدير عامل و اعضاي هيئت مديره هلدينگ آينده پويا از شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران بازديد و به بررسي مسائل و مشكلات پيرامون شركت پرداختند.
 ١٧:١٠ - چهارشنبه ٤ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>