چاپ        ارسال به دوست

نماینده محترم مردم شریف مازندران در مجلس خبرگان رهبری

در جمع عزاداران یگانه دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) :

اخلاص فاطمه به او ارزش داد.

نماینده شریف محترم مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) که با حضور دکتر نیک نژاد مدیریت محترم عامل ، اعضا هیات مدیره و جمع کثیری از همکاران این مجموعه برگزار گردید ، با بیان اهمیت سیره و راه و روش حضرت فاطمه (س) از ایشان بعنوان تنها وارث پیامبر یاد و خاطر نشان کرد : عزتی که فاطمه زهرا (س) پیدا کرد ازطرف خداوند به او عطا گردیده بود.

حضرت آیت الله معلمی امام جمعه شهرستان قائمشهر در این مراسم جهاد حضرت فاطمه زهرا (س) را در راه خدا بی نظیر دانست و دیگرجهاد ها را امتداد خط ایشان دانست . 

خطیب مجلس در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها حاج قاسم سلیمانی ، از وی بعنوان فرمانده ای سلحشور و بی بدیل یاد کرد و افزود : دل مردم را خدا برای همراهی حاج قاسم همراه کرد.

وی جهاد در راه خدا با بصیرت بالا را از خصایص حاج قاسم برشمرد و افزود : بینش وآگاهی و هوشیاری حاج قاسم منجر به حفظ امنیت وقدرت این کشور در منطقه گردید.

آیت الله معلمی به وصیت نامه حاج قاسم نیز اشاره و افزود : امروز قرار گاه حسین ابن علی (ع) ایران است... و ایران اسلامی حرم آن.

نماینده محترم خبرگان رهبری در مازندران گریزی نیز به ضرورت ترسیم اقتصاد در شرایط کنونی زد و با اشاره به بیماری اقتصاد کنونی که از گذشته به یادگار مانده خواستار دادن زمان برای رفع و درمان این بیماری شد.

امام جمعه قائمشهر تکیه بر ولایت فقیه به عنوان تنها نسخه نجات بخش کشوررا بسیار با اهمیت دانست و از عوامل رسانه ای دشمن چه در فضای مجازی چه ماهواره و چه رسانه مکتوب به عنوان ابزاری برای خرابی های اقتصاد کنونی یاد کرد و از مسئولین خواست تا با تکیه بر ولایت فقیه شرایط را برای برون رفت از مشکلات فراهم نمایند.


١٦:٢٥ - چهارشنبه ١٥ دی ١٤٠٠    /    شماره : ١٤٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٠٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: