چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت روز کارگر انجام شد؛

بازدید فرماندهی انتظامی استان از شرکت چوب و کاغذ استان/ اهدای شاخ گل به کارگران

 

 

بازدید فرماندهی انتظامی استان از شرکت چوب و کاغذ استان/ اهدای شاخ گل به کارگران

در  روز کار و کارگر، سردار مرتضی میرزایی به اتفاق سرهنگ ساداتی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان مازندران ضمن بازدید از این مجموعه بزرگ تولیدی و عرض خداقوت و اهدای شاخه گل به کارگران این مجموعه بزرگ تولیدی، با مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره دیدار و گفت‌وگو کردند.

دکتر صفریان در این دیدار ضمن تبریک ایام مهمانی خدا، از فرماندهی انتظامی استان به خاطر این حضور قدردانی کرد.

وی همچنین با اشاره به در پیش بودن شب‌های نورانی قدر گفت: استفاده از این فرازهای معنوی و نزدیک شدن به خدا، موجب می‌شود انسان در کارهای عادی روزانه نیز موفقیت‌های چشمگیری را تجربه کند و ما این تجربه را از زمان دفاع مقدس داریم.

صفریان همچنین از تلاش نیروهای خدوم انتظامی در تأمین امنیت قدردانی کرد و گفت: حفظ حرمت و احترام فرماندهان و نیروهای عزیز انتظامی در هر رده‌ای واجب است. 

مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در ادامه گفت: حضور شما در این مکان، مایه دلگرمی ما و کارگران و پرسنل این مجموعه است.

 صفریان در ادامه افزود: امروز حوزه تولید و صنعت نیز مانند میدان جنگ است و اگر می‌خواهیم برنده جنگ اقتصادی دشمن باشیم نباید سنگر را خالی کنیم و به حمایت و همراهی همه دستگاه‌ها نیاز داریم.

مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ مازندران همچنین از حمایت و همراهی نماینده مقام معظم رهبری در استان، استاندار مازندران، رییس کل دادگستری و نمایندگان شهرستان ساری در مجلس شورای اسلامی از این مجموعه تولیدی قدردانی کرد.

 

 •  تقویت سنگر تولید، یکی از مولفه‌های مهم در مقابله با دشمن است

سردار میرزایی نیز ضمن تبریک روز کارگر، گفت: مقام معظم رهبری حَفِظَهُ‌اللهُ به تولید و اقتصاد بسیار اهمیت می‌دهند و خوشحال هستم که همه دستگاه‌ها با این مجموعه یکدل و یک‌جهت شدند تا شاهد تحولات خوبی در این مجموعه باشیم .

 

فرمانده انتظامی استان مازندران همچنین گفت: فعالیت در سنگر تولید و تقویت این سنگر هم دشوار است و هم می‌تواند یکی از مولفه‌های اصلی مقابله با دشمن باشد و در صورت موفقیت، دشمنان و بدخواهان را شکست دهد.

سردار میرزایی خاطرنشان کرد: این مجموعه از سرمایه‌های استان است و باید با تأمین مواد اولیه، از این سرمایه صیانت کرد و اجازه نداد تولید متوقف و این سرمایه، حتی یک روز بلااستفاده بماند.

فرماندهی انتظامی استان ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری با این مجموعه بزرگ تولیدی و کارگری در استان از همه دستگاه‌های دولتی و نهادهای انقلابی خواست کمک کنند تا چرخ تولید در مجموعه چوب و کاغذ مازندران از حرکت باز نایستاد . 

 دانلود فايل : 32.jpg ( 255KB )


١٤:١١ - شنبه ١١ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٧٧    /    تعداد نمایش : ٢٦٩