چاپ        ارسال به دوست

بمنظور رفع نیازمندیهای مواد اولیه شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران

مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ مازندران در نشست با استاندار مازندران و رییس سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور:

نباید بخاطر کمبود مواد اولیه تولید در چوب و کاغذ مازندران متوقف شود.
در سالی که بفرموده مقام معظم رهبری سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» نام گرفت،  بمنظور رفع نیازمندیهای مواد اولیه شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران ،  نشست مشترک مسعود منصور رییس سازمان جنگل‌ها مراتع و آبخیزداری کشور، حسین زادگان استاندار مازندران ، صفریان مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ مازندران و عمادی عضو هیات مدیره این شرکت در محل سازمان جنگلها  برگزار گردید.
 
علی اکبر صفریان در خصوص این نشست گفت: این دیدار در راستای پیگیری های سفر ریاست مُعزز قوه قضاییه به مازندران و بازدید ایشان از شرکت چوب و کاغذ مازندران  برگزار گردید. 
مدیر عامل چوب و کاغذ مازندران  از همکاری سازمان جنگل‌ها و موافقت جناب منصور در بررسی موضوع واگذاری چوب های صنوبر گیلان به این شرکت تجلیل و خاطر نشان ساخت :  اهتمام و همیت سازمان جنگلها در تامین مواد اولیه این شرکت در راستای تاکید بر منویات مقام معظم رهبری بسیار ارزشمند و ستودنی است ، لکن باید تمامی شرایط را برای واگذاری این مقدار چوب و راه کارهای دیگر از جمله خروج درختان شکسته و افتاده مورد بررسی قرار داد.
   مدیر عامل چوب و کاغذ از دستور ریاست سازمان جنگلها در عزیمت کارشناسان این شرکت به گیلان و بازدید از مناطق مورد نظر خبر داد و افزود : باید شرایط تسریع در عقد قرارداد تحویل چوب به این شرکت را که تاکنون امضاء نشده فراهم نمود. 
 
صفریان همچنین گفت: نسبت به واگذاری آن بخش از عرصه‌های جنگلی که سال‌ها در اختیار چوب و کاغذ مازندران بوده و امروز به برخی نهادها پیشنهاد میگردد انتقاد کردیم که رییس سازمان جنگل‌ها در این خصوص ضمن تأکید بر اینکه موضوع هنوز نهایی نیست قول دادند تصمیم قطعی با بررسی همه جوانب گرفته خواهد شد.
 
مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ همچنین بر ضرورت پرداخت مطالبات برزمین مانده سازمان جنگل‌ها و مراتع تأکید کرد و گفت: به جناب منصور یادآوری کردم این مطالبات از سال 92 مانده و امروز که این شرکت با همکاری همه سطوح نظام از استاندار مازندران و نماینده ولی فقیه در استان و همراهی قاطعانه رییس قوه قضاییه به روزهای اوج خود نزدیک می‌شود و هر گونه مانع جدیدی، این مجموعه بزرگ کارگری استان را به مسیر غیرقابل بازگشت سوق میدهد  پرهیز نموده ،  تلاش نماییم روزهای روشنی را برای آینده این شرکت رقم زنیم.    
 
صفریان تأکید کرد: این مجموعه تولیدی قلب اقتصاد استان است، ظرفیت بالایی دارد تا در عمل نیز یک مجموعه تولیدی در تراز ملی باشد و این امر محقق می‌شود اگر معطل مواد اولیه نمانیم و چرخ تولید در این شرکت متوقف نشود چون هر گونه توقف، میلیاردها تومان زیان به زیان‌های انباشته قبلی اضافه می‌کند و  کارگران و نیروی انسانی این واحد تولیدی را در وضعیتی دشوار قرار می‌دهد.
 
مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ مازندران در پایان  همچنین از همراهی و حمایت استاندار مازندران، نماینده مقام معظم رهبری در استان، رییس سازمان جنگل‌ها و نمایندگان مرکز استان و اعضای هیأت مدیره و همه کارکنان و کارگران زحمتکش مجموعه قدردانی کرد.


١٠:٣٩ - چهارشنبه ١ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٧٥    /    تعداد نمایش : ٣٢١