چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن:

مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شرکت چوب و کاغذ مازندران بر گزار شد.

به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، بزرگداشت  مقام شامخ زن و روز مادر ، مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شرکت  صنایع چوب وکاغذ مازندران با حضور  دکتر صفریان مدیر عامل شرکت و سرکار خانم طوسی فرزند برومند شهید طوسی  (فرمانده لشکر 25 کربلا ) و مدیر کل امور بانوان و خانواده  استانداری  و جمعی از بانوان شاغل در محل شرکت صنایع چوب وکاغذ مازندران بر گزار گردید.

در آغاز این مراسم دکتر صفریان مدیرعامل شرکت صنایع چوب وکاغذ مازندران  طی سخنانی  ضمن تبریک این ایام خجسته با ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم و تقدیر از  زحمات بانوان شاغل در شرکت چوب  وکاغذ مازندران اظهار داشت:

همه کارکنان شرکت اعم از  زن و مرد مکلفند به مسئولیت خطیر خود در  شرکت بنحو شایسته عمل نمایند.

مدیر عامل شرکت چوب وکاغذ مازندران تساوی در مسئولیت پذیری را بسیار با اهمیت خواند  و بر حضور در صحنه های  جهادی در صنعت توسط بانوان  تاکید ورزید.

دکتر صفریان تقویت اقتصاد داخلی را کلید بسیاری از معظلات موجود دانست و اهتمام مدیران استانی را برای تعالی بنگاه های اقتصادی در استان خواستار شد  .

 در ادامه این مراسم   سرکار خانم طوسی فرزند برومند شهید طوسی  (فرمانده لشکر 25 کربلا ) و مدیر کل امور بانوان و خانواده  استانداری  ابتدا ضمن تاکید بر تاسی از سیره اهل بیت در زندگی بر استفاده از توان  متخصصان  داخلی برای  پپیشبرد اهداف اشاره و مکانیسم نظام مشارکت را در  رفع بسیاری  از گپ های  موجود تاثیر گذار دانست.

 مدیر کل امور بانوان  استانداری  عدالت جنسیتی را در  سازمانها با اهمیت خواند و خواستار  ارتقاء وضعیت  بانوان در بیشتر دستگاههای اجرایی استان  شد .

 وی وجود نشاط اجتماعی و اداری را لازمه توسعه امور دانست و از آمادگی دستگاه مطبوع خود برای  ارائه  خدمات در حوزه بانوان خبر داد.

 خانم طوسی مشارکت سیاسی خانم ها را در تمامی  امور  با اهمیت دانست و راهبری  این  امور را در سطح خانواده خواستار شد.

در انتها این مراسم از همکاران  خانم در صنایع چوب وکاغذ مازندران با اهدا لوح یاد بود  تجلیل بعمل آمد.


١٧:٥٩ - شنبه ١٨ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ١٣٥٤    /    تعداد نمایش : ١٧٢