چاپ        ارسال به دوست

نماینده مردم شریف ساری و میاندورود در نشست مشترک با مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ مازندران و تعدادی از دهیاران و روسای شوراهای اسلامی بخش کلیجان رستاق:

چوب و کاغذ مازندران، مجموعه ای در تراز ملی است

دکتر علی بابایی کارنامی در نشست مشترک با دکتر سعیدی مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ مازندران و جمعی از دهیاران و روسای شوراهای بخش کلیجان رستاق ساری با اشاره به جایگاه و اهمیت این واحد تولیدی گفت: ظرفیت تولید این مجموعه در سطح ملی است و ما نیز  باید تلاش کنیم شرکت چوب و کاغذ مازندران در تراز یک واحد تولیدی ملی دیده شود.

بابایی کارنامی به تلاش ها برای توسعه شرکت اشاره کرد و گفت: مشکلات کمبود منابع و ازجمله چوب باید به شکلی حل شود ضمن اینکه مجموعه بزرگی چون چوب و کاغذ مازندران نیاز به حمایت جمعی همه دستگاهها دارد تا بتواند حرکت رو به جلو داشته باشد و من  از مدیران دستگاه های اجرایی می خواهم کمک کنند تا این تولیدکننده بزرگ کاغذ آینده ای روشن داشته باشد.

وی درخصوص جذب نیرو و به کارگیری افراد جدید نیز به استعدادهای جوان و خلاق منطقه اشاره کرد و گفت: توصیه جدی من این است که هم در بخش مدیریت و هم در بخش کارگری، تمرکز نگاهشان به همین منطقه باشد که نیروی انسانی و جوانان متعهدی دارد.

نماینده مردم ساری و میاندورود به مشکلات متعدد این شرکت اشاره و خاطرنشان کرد: به عنوان نماینده مردم و به عنوان کسی که در واحدهای تولیدی و کارگری زیادی سابقه کار داشتم با اطمینان می گویم راه حل واحدهای تولیدی، فروش و واگذار کردن نیست و با تدبیر و تعامل و یافتن بازارهای جدید، می توانیم همه مشکلات را حل کنیم.

**آماده ارائه نهال صنوبر برای توسعه زراعت چوب در منطقه هستیم

دکتر سعیدی نیز در این نشست با اشاره به اینکه دکتر علی بابایی کارنامی از دل مجموعه تولید و صنعت و کارگری و از متن شرکت چوب و کاغذ شمال برآمد، گفت: من به عنوان مدیر و خادم این مجموعه کارگری، قدردان نماینده مرکز استان هستم  و از این حضور تشکر نی کنم ضمن این که هر زمان فضایی فراهم شد ایشان بی دریغ آمدند و در خدمت جامعه کارگری بودند و در خانه ملت نیز تلاش دارند صدای این قشر زحمتکش باشند.

مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ مازندران در ادامه به موضوع طلب از سازمان جنگل ها اشاره کرد و گفت: از نمایندگان مرکز استان و به ویژه جناب بابایی که در کنار مجموعه های تولیدی و کارگری بودند، انتظار داریم که در این بخش از ما حمایت کنند.

وی سپس از آمادگی  شرکت چوب و کاغذ مازندران برای ارائه نهال صنوبر برای توسعه زراعت چوب در روستاهای منطقه خبر داد و خطاب به حاضران محلی گفت: این شرکت سال ها در این منطقه خواهد ماند و فرزندان شما در این سالن ها و اتاق ها کار خواهند کرد و به همین جهت از  دهیاران عزیز، شوراها و شورای بخش می خواهم  به سهم خود حمایت کنید تا توسعه و پیشرفت شرکت مستمر باشد.

دکتر سعیدی در پایان از آمادگی شرکت چوب و کاغذ مازندران برای آموزش فرزندان ساکنان روستاهای منطقه کلیجان رستاق با شرایط ویژه خبر داد و گفت:  هدف ما این است که آموزش نیروی انسانی مورد نیاز خود برای فردا را از امروز آغاز کنیم. 


١٦:٠٣ - چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٣٣١    /    تعداد نمایش : ١٠٦