چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ مازندران در دیدار با مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان:

تامین اجتماعی، نقطه امید کارگران است

دکتر سعیدی در دیدار با دکتر محمودی مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان، این سازمان را نقطه امید کارگران و بازوان قدرتمند این قشر شریف توصیف کرد و گفت: حفظ اشتغال، امنیت شغلی کارگران و آرامش در دوران بازنشستگی همه در سایه تعاملِ واحدهای تولیدی و خدماتی با اداره کل تامین اجتماعی میسّر خواهد شد.

وی در ادامه به تعاملات سازنده با اداره کل تامین اجتماعی برای توسعه همکاری ها اشاره و خاطرنشان کرد: بر اجرای تعهدات مان در قبال سازمان، تاکید داریم و انجام این تعهدات را زمینه ساز خدمات مطلوبتر برای کارگران می دانیم.

دکتر سعیدی همچنین گفت: با توجه به شرایط سخت کاری کارگران شرکت چوب و کاغذ مازندران که در خط مقدم تولید حضور دارند، توقع دارند درخصوص شرایط بازنشستگی این کارگران نیز فرصت های جدیدی ایجاد شود.

**توسعه همکاری با چوب و کاغذ مازندران

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران نیز در این دیدار با اشاره به اهمیت و جایگاه شرکت چوب و کاغذ مازندران،  توسعه همکاری با این مجموعه بزرگ را اولویت توصیف کرد.

وی به ضرورت استفاده از همه ظرفیت های سازمان تامین اجتماعی برای رشد کمی و کیفی خدمات ارائه شده به کارگران این مجموعه اشاره کرد و گفت: هر میزان تعامل و همکاری ما با واحدهای کارگری بیشتر باشد، هم ما سود می کنیم و هم کارگران زحمتکش نتیجه آن را می بینند، بنابراین ما هدفی جز توسعه همکاری با مجموعه بزرگ چوب و کاغذ مازندران نداریم.


١٥:٠٩ - چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٣٣٠    /    تعداد نمایش : ٩٤