چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ مازندران در دیدار با مدیرعامل برق منطقه ای استان:

صرفه جویی و مدیریت منابع، سیاست عمده ما است

دکتر سعیدی با مهندس حسین افضلی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان دیدار و در مورد توسعه و تعمیق ارتباطات سازمانی گفتگو کرد.

دکتر سعیدی ضمن تاکید بر صرفه جویی، از مدیریت منابع به عنوان یکی از سیاست های اصولی شرکت چوب و کاغذ مازندران یاد کرد و گفت: در شرایط جدید، صرفه جویی و مصرف بهینه منابع در دستور کار همه بخش ها قرار دارد و برنامه هایی از قبیل به روز رسانی تجهیزات  تدارک دیدیم تا در سایه همین راهبرد ضمن سودآوری، معوقات شرکت را نیز به طور کامل پرداخت کنیم.

مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ مازندران با اشاره به جایگاه مهم این مجموعه تولیدی در سطح استان و کشور بر ضرورت حمایت همه دستگاه ها برای برقرار ماندن چرخه تولید و اشتغال این واحد بزرگ کارگری استان تاکید کرد.

**همه کمک کنیم تا خط تولید کاغذ در این مجموعه ارزشمند، توسعه یابد

مهندس حسین افضلی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان نیز ضمن قدردانی از تلاش همه کسانی که در خط مقدم تولید و اشتغال در استان فعالیت دارند، از شرکت چوب و کاغذ مازندران به عنوان یکی از این مجموعه ها یاد کرد که نیاز به حمایت همه مدیران دارند.

وی در ادامه ضمن اعلام آمادگی شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان برای همکاری و تعامل سازنده با چوب و کاغذ مازندران گفت: کاغذ یکی از نیازهای عمده کشور است و کمک به استمرار تولید کاغذ و رفع نیاز استان و کشور، اقدامی ارزشمند است که همه باید مساعدت کنیم تا توسعه پیدا کند.


١٥:٠٦ - چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٣٢٩    /    تعداد نمایش : ٩٠