چاپ        ارسال به دوست

بمنظور آشنائی بیشتر رئیس و اعضاء دفتر نماینده ولی فقیه در استان مازندران :

رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران بازدید نمود .

در راستای کمک به مجموعه های صنعتی استان ، حسب تاکیدات نماینده ولی فقیه در استان مازندران ، بازدید رئیس و اعضاء دفتر نماینده ولی فقیه در استان از مجموعه چوب و کاغذ مازندران به انجام رسید .

در این بازدید که حجت الاسلام اسدی رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و تعدادی دیگر از اعضای این دفتر حضور داشتند ، ابتدا دکتر سعیدی ضمن خوشامدگوئی به ارائه ی گزارشی اجمالی در مورد روند فعالیت شرکت در سالجاری پرداخت و خاطر نشان ساخت : تلاش داریم تا با عبور از بحرانهای موجود به برنامه های تعیین شده دست یابیم .

مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران خواستار ملی دیده شدن این مجموعه صنعتی شد و تاکید کرد :  زمان آن فرا رسیده تا کلیه مدیران استانی با نگاه ملی به این مجموعه صنعتی شرایط را برای برون رفت از مشکلات فراهم سازند . 

دکتر سعیدی حمایت وزارت خانه های صمت و ارشاد را در راستای تخصیص ارز دولتی و عدم واردات بی رویه کاغذ در سال جهش تولید با اهمیت خواند و بر تحقق منویات مقام معظم رهبری و حمایت تمامی دستگاههای اجرائی استان مثل استانداری ، ارشاد ، صمت و ... در سالجاری تاکید ورزید .

در ادامه این نشست حضرت حجت الاسلام اسدی رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان ضمن ابلاغ پیام حمایت همه جانبه حضرت آیت الله محمدی لائینی نماینده محترم ولی فقیه در استان ، به بیان تلاش های بعمل آمده در راستای رفع موانع توسعه صنعت استان اشاره کرد و افزود : بنا داریم اقدامات جدی تری را برای رفع مشکلات این مجتمع عظیم بعمل آوریم .

این مقام مسئول توجه به تولید داخل را کلید حل بسیاری از مشکلات فعلی دانست و بر جدیت و حمایت دستگاههای اجرائی استان در رفع مشکلات موجود تاکید ورزید .

حجت الاسلام اسدی اقتصاد مقاومتی و نامگذاری سالهای اخیر توسط مقام معظم رهبری را در حوزه توسعه تولیدات داخل بسیار با اهمیت دانست و اقدامات اخیر مدیریت این مجموعه را در رفع موانع موجود در بزرگترین مجموعه تولید کاغذ در کشور مناسب دانست . 

رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان تشکیل جلساتی مشترک با نماینده محترم ولی فقیه در استان را در بهبود شرایط این مجتمع عظیم بسیار با اهمیت دانست .

در انتهای این نشست حضرت حجت الاسلام اسدی و هیات همراه از بخشهای مختلف این مجموعه صنعتی بازدید نمودند .

 


١٤:٣٤ - پنج شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٣٢٣    /    تعداد نمایش : ٣٨٥