چاپ        ارسال به دوست

ديدار دكتر سعيدي مدير عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران به همراه دكتر بابايی کارنامی منتخب مردم ساري و مياندورود در مجلس شورای اسلامی و دکتر كريمي فيروزجايي رئيس مجمع منتخبين مازندران با دكتر منصور رياست محترم سازمان جنگل ها و مراتع کشور

 در اين ديدار دكتر سعیدی با ارائه گزارشی اجمالی در خصوص روند فعالیت های شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در حوزه ی جنگل ، خواستار حمایت سازمان جنگلها از مجریان جنگل و برنامه های آنان شد  . 

دکتر سعیدی توسعه ی زراعت چوب را از اصلی ترین راهکارهای برون رفت از مشکل تامین چوب دانست و خاطر نشان کرد : میبایست تلاش نمود تا طرحهای توسعه در دستور کار قرار گیرد . 

در ادامه دکتر منصور ریاست سازمان جنگلها و مراتع کشور ضمن تقدير از تلاش هاي شركت چوب و كاغذ مازندران در زمينه حفاظت از جنگل اطمينان داد تلاش خواهیم نمود تا از مجریان موفق جنگل همانند شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران حمایت نماییم . 

دکتر منصور موضوع امنیت شغلی نیروهای حفاظت از جنگل را بسیاری با اهمیت خواند و افزود : هیچ بحثی در مورد تعدیل نیروها در دستور کار سازمان جنگلها قرار ندارد . این مقام مسئول از جنگلهای هیرکانی بعنوان ثروتی ارزشمند یاد کرد و افزود : حفظ این میراث گرانقدر برای نسلهای آینده از اهم واجبات است . 

در ادامه ی این جلسه نیز نمایندگان منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی نیز خواستار حمایت دستگاههای اجرایی در حل مشکلات  مجریان جنگل شدند .

 

 


٢٣:٢٧ - يکشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٩٢    /    تعداد نمایش : ٤٤٦