چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه معارفه جناب آقای دکتر سعیدی در مجتمع صنایع چوب و کاغذ مازندران

دكتر مصطفی سعیدی عصر سه شنبه در مراسمی با حضور قائم مقام و مدیران شرکت مدیریت طرح و توسعه  آینده‌پویا، اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران و حمعی از مدیران استانی رسماً  به‌عنوان مدیرعامل جدید صنایع چوب و کاغذ معرفی شد.

دکتر جلالی قائم‌مقام شرکت آینده پویا در این جلسه با اشاره به اینکه بخش عمده سهام شرکت چوب و کاغذ مازندران، به این شرکت تعلق دارد گفت: ما بیش از همه دغدغه موفقیت  این شرکت را داریم و تلاش می‌کنیم شرکت دچار مشکلات مالی و یا ورشکستگی نشود چون هر نوع شکست و زیانی به خود ما برمی‌گردد. 

دکتر جلالی همچنین خاطرنشان کرد : صنایع چوب و کاغذ افتخار مازندران و ایران است و ما می‌خواهیم این واحد را به دوران طلایی‌اش برگردانیم با نیروهای تازه نفس اما یک نکته را به خاطر داشته باشید که امروز شرایط دشوار است و دلار گران است ولی آینده پویا همراه شما است و می‌خواهیم تولید را به‌طور جدی کلید بزنیم.

وی همچنین تأکید کرد: آینده‌پویا محکم پشتیبان چوب و کاغذ مازندران است و دلش برای این واحد تولیدی می‌تپد و به فکر رفاه کارگران این واحد تولیدی هستیم و آنچه که درخصوص واگذاری‌ها گفته می‌شود نیز دروغ نیست چون تکلیف قانونی است اما معنای آن این نیست که ما به «ثمن بخس» مجموعه را می‌فروشیم و به تولید صدمه می‌زنیم و من اعلام می‌کنم که اجازه نمی‌دهیم با این حرف‌ها به روحیه کارگر چوب و کاغذ آسیب بزنیم . وي در ادامه گفت ما در مازندران تولید می‌خواهیم که شعار سال مقام معظم رهبری نیز «جهش تولید» است.

دکتر جلالی در پایان  افزود : آینده‌پویا پشتیبان شرکت چوب و کاغذ مازندران است اما هیچ مداخله‌ای در امور جاری شرکت ندارد چون مسئولیت با هیأت مدیره است.  

در ادامه این جلسه دکتر مصطفی سعیدی از حمایت آینده‌پویا قدردانی کرد و همچنین از مدیران و  همه افرادی که تلاش کردند و شرکت را تا این ساعت سرپا نگاه داشتند قدردانی کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم موانع را از مسیر این شرکت برداریم و از ماده 141 نیز خارج شویم.

مدیرعامل جدید صنایع چوب و کاغذ مازندران همچنین گفت: استمرار تولید جزو برنامه‌های من است و من به‌عنوان کوچکترین عضو این مجموعه بزرگ، از همه دوستان می‌خواهم تلاش کنند امنیت شغلی و حفظ اشتغال را در اولویت داشته باشیم.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت بیش از 1400 کارگر در این مجموعه گفت: کارگران ولی‌نعمت ما هستند و  احترام آنان و همچنین حرمت و احترام کسانی‌که با چوب و کاغذ در ارتباط هستند حفظ بماند و از همه دوستان می‌خواهم تعامل و همکاری را با هم داشته باشیم.

در ادامه جهانگیر بایی لاشکی معاون توسعه و سرمایه‌گذاری صمت مازندران نیز  اظهار داشت: مازندران در حوزه صنایع سلولزی  قطب تولید به شمار می‌رود و در حوزه کاغذ نیز با اینکه دو کارخانه بزرگ داریم اما صنایع چوب و کاغذ تاکنون وضع خوبی نداشته است اما سازمان صنعت و معدن استان کمک خواهد کرد تا چرخ‌های کارخانه بچرخد.

  در پایان این مراسم نیز مهندس جلالی قائم‌مقام هولدینگ سرمایه‌گذاری آینده‌پویا حکم مدیرعاملی دکتر مصطفی سعیدی مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران را به وی داد و برای موفقیت این مدیر مازندران آرزوی موفقیت کرد

 

 


١٥:١١ - شنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٨٧    /    تعداد نمایش : ٥٢٦