چاپ        ارسال به دوست

دکتر فروزانمهر مشاور عالی مدیرعامل بانک ملی و مدیرعامل هلدینگ آینده پویا :

از ظرفیت های موجود در شرکت های تابعه بانک ملی باید استفاده نمود.

با حضور رسولیان معاون وزیر صمت و مدیر عامل شهرک های صنعتی ایران ، فروزانمهر سرپرست گروه توسعه ملی و مدیر عامل هلدینگ آینده پویا ، بابایی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ، نیک نژاد مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران و امینی مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران نشست مشترک و اخذ توافق شرکت چوب و کاغذ مازندران با شرکت شهرکهای صنعتی مازندران در خصوص سرمایه گذاری در احداث شهرک صنعتی سلولزی در ساری مورد بحث و توافق نظر قرار گرفت . 

در این جلسه ابتدا دکتر فروزانمهر سرپرست گروه توسعه ملی و مدیر عامل هلدینگ آینده پویا با اشاره به پتانسیل و ظرفیت های موجود در بانک ملی از صنایع چوب و کاغذ مازندران بعنوان یکی از برندهای موفق در عرصه صنایع سلولزی یاد و خاطر نشان ساخت : امروز شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران بعنوان یک صنعت پیشرو در سطح کشور مطرح میباشد که میتواند زمینه ساز استقرار سایر صنایع مرتبط پایین دستی را در مجاورت خود فراهم نماید . 

 دکتر رسولیان معاون وزیر و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی کشور نیز در ادامه افزود : مدتی است که پیگیری های لازم جهت عملیاتی شدن اجرای این طرح و استقرار شهرک صنعتی در این منطقه در دستور کار قرار گرفت که بدلایلی اجرای آن به تعویق افتاد . 

 وی ضمن تقدیر از مدیر عامل شرکت طرح و توسعه آینده پویا و مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران بواسطه ایجاد شرایط تعاملات فیمابین خاطر نشان ساخت : وجود امکانات لازم جهت اجرای مناسب این پروژه میتواند شرایط توسعه اقتصادی در منطقه را فراهم سازد . 

در ادامه این جلسه دکتر بابایی کارنامی نماینده مردم شریف شهرستان ساری در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به معضل بیکاری بعنوان یکی از اصلی ترین مشکلات منطقه از اجرای این طرح بعنوان یکی از راهکارهای مناسب برای ایجاد اشتغال یاد و خاطر نشان ساخت : قطعا با ایجاد این شهرک شرایط برای توسعه اقتصادی در منطقه و خیر و برکت فراهم خواهد گردید . 

در انتهای این نشست دکتر نیک نژاد مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با اشاره به اینکه در تفاهم صورت گرفته مشارکت بصورت آورده هر دو طرف خواهد بود افزود : در این مشارکت فروش قطعات مشخص شده به سرمایه گذاران نیز با حق سهم مشخص خواهد بود . 

وی ابراز امیدواری کرد با ایجاد این شهرک، صنایع جانبی و تخصصی صنایع سلولزی با محوریت چوب و کاغذ مازندران در مجاورت این مجموعه ایجاد گردد.

 


٢١:٠٩ - يکشنبه ٢٩ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٤٦٩    /    تعداد نمایش : ١٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: