چاپ        ارسال به دوست

شب گذشته :

بازدید سرزده نماینده مردم شهرستان ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران

 

بمنظور بازدید از روند فعالیت و تولید در شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران ، دکتر علی بابائی کارنامی نماینده مردم شهرستان ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی از این مجتمع بازدید نمود .

در این بازدید دکتر صفریان مدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران ضمن ارائه گزارشی اجمالی در خصوص روند فعالیت شرکت و افزایش سود شرکت در 5 ماه سالجاری خاطر نشان ساخت : امروز چوب و کاغذ مازندران همانند نگینی در صنعت این استان میدرخشد و ضروری است با حفظ شرایط موجود تلاش نمائیم تا کالائی با کیفیت روانه بازار نمائیم .

مدیر عامل چوب و کاغذ مازندران نام گذاری سالجاری را توسط مقام معظم رهبری به تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدائی ها دلیلی بر اهمیت این مقوله در شرایط جنگ اقتصادی کنونی دانست و افزود : در تلاشیم در سالجاری شرکت را به روزهای خوب گذشته بازگردانیم .

در ادامه این جلسه ریاست شورای کارگری شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران نیز ابتدا ضمن تجلیل از پیگیری مجدانه مدیریت شرکت در خصوص اخذ مطالبات از سازمان جنگلها افزود : اخذ مطالبات ما از سازمان جنگلها میتواند تا حدود 2 سال این شرکت را از خرید چوب بی نیاز نماید .

خشایار سالار پرداخت حقوق و مزایای پرسنل را در دوره ی اخیر بی نظیر دانست و خواستار تداوم این روند شد .

فرمانده پایگاه مقاومت شهدای چوب و کاغذ مازندران نیز ابتدا ضمن تاکید بر ضرورت توسعه ی آموزش های لازم برای بالا رفتن سطح تخصص و تبحر در نیروی انسانی بعنوان سرمایه های ماندگار شرکت یاد و خاطر نشان کرد : بنگاههای اقتصادی در شرایط اقتصاد مقاومتی در واقع بازوان حفظ این نظام و دستاوردهای آنند .      

سپس در ادامه این جلسه دکتر بابائی نیز ضمن ابراز خرسندی از فعالیتهای اخیر شرکت در راستای تولید مداوم خاطرنشان ساخت : از اینکه در شرایط سخت کنونی شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران با تمام ظرفیت در حال تولید و رفع نیاز کشور است ، جای قدرشناسی است .

دکتر بابائی اهتمام دستگاههای اجرائی استان و کشور را برای رفع مشکلات این بنگاه اقتصادی با اهمیت دانست و گفت : تلاش خواهیم نمود با همکاری سایر نمایندگان استان ، شرایط را برای تولید مداوم و رفع مشکلات در این مجتمع عظیم فراهم سازیم .  

خاطرنشان میگردد در زمان بازدید هر 2 خط شرکت در حال تولید بوده است.

 


١٦:٤٢ - شنبه ٢٠ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٩٠    /    تعداد نمایش : ٧٤